محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
جلسه هشتم از لژیون مجازی همسفران کنگره ۶۰در روز سه شنبه نمایند گی حر در روز سه شنبه۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹در فضای،مجازی وبا مشارکت همسفران از ساعت ۱۷:۳۰بعدظهرآغاز بکار کرد.
صحبتهای آقای مهندس پیرامون دستور جلسه هفته راهنما
راهنماها کارخانه‌های تولیدی ما هستند.آنها آموزش دیده‌اند و قوی‌ترین اشخاصی هستند که اعتیاد را شناختند و درمان آن را بلدند و کمک راهنماهای همسفران بهترین اشخاصی هستند که می‌دانند با خانواده مسافران چگونه باید برخورد کرد و آموزش داد.زمان شروع بنای کنگره هیچ‌کس نه شناختی روی سیستم ایکس،نه متد Dst و نه باور داشت که اعتیاد درمان داشته باشد بنابراین ما برای پذیرش اشخاص برای راهنما شدن از خود مصرف کننده‌های درمان شده و خانواده‌های آنها بهره گرفتیم.بعد از درمان آنها آموزش دادیم و امتحان گرفتیم و مجوز راهنما شدن به آنها داده شد.
و اما در این هفته بر همه ما واجب است از آنها قدردانی کنیم.معمولا اکثر انسان‌ها طبق آیه (ان الانسان لربه لکنود ) به پروردگار و رب خویش ناسپاسند.رب به معنای پرورش دهنده و مربی معنی می‌شود.در سطح پایین مربیان و در سطح بالا در مقابل پروردگار خویش ناسپاسند.ما این موضوع قدردانی را در کنگره به آن بها دادیم و اعضای کنگره  موظفند در این هفته از راهنما‌های خود قدردانی کنند
موارد مهم دستور جلسه هفته راهنما
:۱)راهنماها کارخانه های تولیدی کنگره هستند.
۲)کلام الله:انسان موجودی زیانکاروناسپاس درحق رب ومربی خود است،مگر آنانکه ایمان آورده و صبر پیشه می کنند.
۳)در کنگره آموزش میبینیم که قدرشناس باشیم وحرمت جایگاه ها رابدانیم.
۴)اعمالمان رادریک کفه ترازو بگذاریم که ما برای راهنما چه کردیم؟ و درکفه دیگر ترازو راهنما برای ما چه کرد؟
۵)ما ونسل های بعداز ما باید حرکت در مسیر درمان اعتیاد را به دیگران آموزش دهیم.
۶)همه ما نیاز به راهنما داریم چون زندگی ما برمبنای راهنمااست.
۷)ارزش گذاری انسانها به آن عملی است که انجام می دهند.
۸)بهترین وظیفه یک رهجو این است که عامل به آموزشهای راهنما باشد.یعنی آموزشها رایادگرفته وانجام دهد.
۹)سپاسگزاری از خلق سپاسگزاری از خداوند است.
۱۰)آموزشهای کنگره بسان یک شمشیر است برای شکافتن وباز نمودن اندیشه ها وقلب ها.

آنچه باوراست محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است.
سلام دوستان خاطره هستم همسفر خداروشکرمیکنم بابت تمام نعمت هایی که تابه امروزبه دست آوردم که یکی از نعمت های خوبی که باعث حال خوش وخانواده من شدحضورکمک راهنمای عزیزم خانم اکرم بود باحال خیلی خرابی واردلژیون شدم وهیچ وقت فراموش نمیکنم همیشه فکرمیکردم شایدم رهجوسفراولی ایشان نبودم بین من بقیه افرادلژیون فرقی گذاشته میشودامابامحبتش باعشقش من راعاشق خودش کردوبه من راه سراط مستقیم رانشان دادمن راباخودم آشناکردوبعدباخدای خودم که همیشه شکرگزارباشم خداروشکرمیکنم که آموزش‌های خانم اکرم من رااززندگی که همیشه ازآن ناامیدبودم به امیدواری کشیدهمیشه باصدایش درگوشم هست وهمیشه دربدترین مشکلات وبهترین خوشی هایم درکنارم تصویرسازیشان میکنم وبه خودلبخندی میزنم خداروشکرکه باوجودصبورانشون درکنارم همیشه بهترینها درزندگی نصیبم شده واتفاقهای خوب زندگیم رامدیون استادبزرگوارم هستم خانم اکرم عزیز بهترین الگوی زندگیم بهترین رفیق بهترین معلمم واستادم این هفته مقدس وبزرگ رابهت تبریک میگم وازخدای بزرگ بهترینهارابرایت آرزومندم امضاء خداپای تمام آرزوهاتون مهربون

گزارش عملکرد لژیون در اولین جلسه سال جدید

دلنوشته لژیون چهارم

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه

راهنما ,کنگره ,هفته ,آموزش ,درمان ,همسفران ,خانم اکرم ,این هفته ,است که ,آنها آموزش ,ما برای ,مجازی همسفران کنگره ,لژیون مجازی همسفران

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

jumpcamopart 1326. آرامشم تویی suenimasdoa علیرضا آیت اللهی Alireza Ayatollahi بی اعصابی های یک دیوانه ترجمه پایگاه خبری تحلیلی فیروز پرس mytechno کلینیک لیزر مو و جوانسازی پوست با لیزر Jessica's memory